Koniec przygody z Pucharem Polski. Mechanik odpada z rozgrywek

10 października, Mechanik Radomsko w uległ na własnym boisku Lechii Tomaszów Mazowiecki 0:3, w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Tym samym Mechanik odpadł z dalszych rozgrywek.

Przez pierwsze pół godziny spotkania wydawało się, że gospodarze mogą powalczyć o korzystny wynik i pokusić się o niespodziankę i ograć Lechię. W 30. minucie spotkania Rafał Dawid faulował w polu karnym zawodnika gości, za co obejrzał czerwony kartonik. Sędzia zawodów podyktował również rzut karny. Jedenstkę na bramkę zamienił Grzegorz Piechna. Grająca w osłabieniu drużyna Mechanika, tuż przed przerwą, straciła bramkę "do szatni". Zdobył ją Daniel Potakowski. W 68. minucie wynik meczu na 0:3 ustalił Kacper Rakowski. Warto podkreślić, że drużyna Mechanika Radomsko grała bez kilku podstawowych zawodników.

Mecz odbył się bez udziału publiczności.