Koniec nauki. Rok szkolny 2022/2023 to już historia

Koniec nauki. Rok szkolny 2022/2023 to już historia Fot. K. Gajda

Piątek, 23 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2022/2023. W tym dniu w szkołach organizowane są uroczyste akademię, podczas których wręczane są świadectwa. My odwiedziliśmy PSP nr 6 w Radomsku. Towarzyszyliśmy uczniom klas 8, którzy kończą naukę w tej szkole.

Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej szkoły, gdzie zgromadzeni rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście świętowali sukcesy absolwentów. W trakcie uroczystości dyrektor szkoły, Wojciech Grajkowski przemawiał do zgromadzonych, podkreślając trud i zaangażowanie, jakie absolwenci włożyli w swoją edukację.

Wyraził również wdzięczność dla nauczycieli, którzy przez cały rok wspierali uczniów, dając im nie tylko wiedzę, ale również wartościowe życiowe lekcje. Uczniowie przygotowali część artystyczną.

Następnie przyszedł czas na wręczenie nagród i świadectw. Każde z nich było dowodem na ciężką pracę, determinację i zaangażowanie absolwentów w osiągnięcie sukcesów naukowych i społecznych.

Zakończenie roku szkolnego oznacza dla nich rozpoczęcie nowego etapu edukacji. Teraz, staną przed nowymi wyzwaniami i możliwościami, które pozwolą im rozwijać swoje talenty i zdobywać nowe umiejętności.

Więcej o:
koniec roku szkolnego rok szkolny psp nr 6 szóstka szkoła podstawowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE