Konfrontacje Szkół Ponadgimnazjalnych: na wesoło i na poważnie

W dniu 4 kwietnia odbyły się w Miejskim Domu Kultury Konfrontacje Kulturalne Szkół Ponadgimnazjalnych.

W dniu 4 kwietnia odbyły się w Miejskim Domu Kultury Konfrontacje Kulturalne Szkół Ponadgimnazjalnych. Tegoroczna edycja konfrontacji była już XIX z kolei. W środę swoje programy artystyczne przedstawili uczniowie trzech szkół.


 

 

Pierwszą z nich był Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku, który to pokazał publiczności dwa skecze, a swój występ zakończył piosenką zespołu Metallica - "Nothing Else Matters". Jako drudzy zaprezentowali się uczniowie Ekonomika z przedstawieniem "Pokój do wynajęcia". Konfrontacje zakończył występ teatru "Konik Polny" z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Młodzież z Mechanika wybrała spektakl pod tytułem "Król Chochoł", nagrodzony wcześniej w przeglądzie Małych Form Teatralnych.


Było śmiesznie i zarazem poważnie. Jedno jest pewne - młodym aktorom udało się zgromadzić sporą publiczność, która bez wątpienia dobrze się bawiła i na sam koniec nagrodziła występujących gromkimi brawami. Kolejną edycję konfronacji można zaliczyć do udanych. Do zobaczenia za rok.

Więcej o:
konfrontacje kulturalne mdk radomsko szkoły
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE