Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Radomsku

Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Radomsku

Dwa debiuty w jednym! Pierwsza po wakacjach i pierwsza w Radomsku, stacjonarna Konferencja Techniczna Axon Media już 8 września.

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” to wydarzenie dla specjalistów, którzy chcą rozwinąć kompetencje zawodowe, poznać nowinki, inspiracje i najlepsze praktyki z branży. Spotkanie odbywać się będzie w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej poszerzonej o liczne stoiska wystawców i praktyczne warsztaty.

Wybrane tematy: Skutki braku izolacji termicznej, Diagnostyka z wykorzystaniem pomiaru ultradźwięków, wibracji, temperatury i prędkości obrotowej, Monitoring parametrów krytycznych w utrzymaniu ruchu, Rozwiązania pozwalające na utrzymanie ciągłości produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność, Dynamometria + porządkowanie miejsca pracy w oparciu o systemy modułowe.

Udział w Konferencji jest bezpłatny po rejestracji na tej stronie.

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas wydarzenia wdrożył wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział jest maksymalnie bezpieczny dla uczestników.

Patroni Honorowi wydarzenia: Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński, Prezydent Miasta Radomsko, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Opakowań.

Patron medialny: portal Radomsko24.pl.

Więcej o:
konferencja konferencja techniczna radomsko konferencja radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE