Koncert „Radomsko dla Ukrainy” w MDK w Radomsku

Radomsko jest solidarne z Ukrainą. Udowadniają to radomszczanie, którzy każdego dnia oferują swoją pomoc obywatelom ogarniętego wojną kraju. Wyrazem solidarności był również koncert „Radomsko dla Ukrainy”, zorganizowany przez Miejski Dom Kultury.

Koncert rozpoczął się od odśpiewania hymnu Ukrainy oraz oddania hołdu ofiarom wojny. W sali widowiskowej MDK zgromadzili się licznie radomszczanie oraz obywatele Ukrainy mieszkający w Radomsku - również ci, którzy w ostatnim czasie przyjechali do miasta.

Dalsza część koncertu to występy artystyczne. Wystąpili: Chór Towarzystwa Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki w Radomsku, soliści Studia Piosenki z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach kierowanego przez Violettę Ojrzyńską, podopieczni Fundacji „Promień Radości”, Dominik Żulicki a także młodzież z Teatru „Rekwizytornia” działającego w MDK.

W najbliższą niedzielę, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się druga część koncertu „Radomsko dla Ukrainy”. Tym razem na scenie wystąpią najmłodsi artyści. Początek koncertu o godz. 10.30.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko mdk radomsko radomsko dla ukrainy koncert wojna ukraina
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE