Koncert dla Julii i Grzegorza

Pod hasłem "Tak płynie czas" fundacja Promień Radości zorganizowała 2 grudnia koncert w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Koncert został zorganizowany w celu charytatywnym - pomocy dla Julii i Grzegorza.

Julia ma 8 lat i nowotwór mózgu. Jest po przebytej chemioterapii. Bardzo by chciała powrócić do swoich kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej nr 1. Grzegorz po wypadku i ciężkim urazie głowy obecnie znajduje się w śpiączce z głębokim zaburzeniem świadomości. Dzięki specjalistycznej rehabilitacji powiązanej ze stymulacją mózgu, jest możliwe wybudzenie go ze stanu, w jakim się obecnie znajduje. Najbliżsi dokładają wszelkich starań, aby ten moment nastąpił jak najszybciej. W powrocie do zdrowia wspiera go żona, która była także obecna na niedzielnym koncercie w MDK.

Koncert był podsumowaniem dotychczasowych akcji charytatywnych wspierających powrót Julii do zdrowia - po jego zakończeniu została przeprowadzona zbiórka charytatywna do puszek. Środki zostaną przeznaczone na walkę o powrót do zdrowia dla Julii i Grzegorza.

Podczas koncertu zaprezentowane zostały znane utwory muzyki rozrywkowej w nowych aranżacjach. Piosenki wykonali młodzi artyści Fundacji Promień Radości, którzy pod kierunkiem Małgorzaty Pietrygi z wielkim entuzjazmem realizują swoje muzyczne pasje. Akompaniowali im muzycy znani m.in. z występów z Piotrem Rubikiem: Kosma Kalamarz, Przemysław Smaczny i Michał Rorat.

Więcej o:
promień radości fundacja koncert charytatywny mdk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE