Koncert Charytatywny w Belfaście

Koncert Charytatywny w Belfaście

14 października, w radomszczańskim klubie Belfast odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Damiana Górala.

Ci co zdecydują się przyjść na koncert, usłyszą CUDA. To nowy projekt elektroniczny utalentowanej wokalistki Panny Adrianny Styrcz znanej z takich projektów jak: Sinusoidal, Jazz Blaster i Eklektik Sessions oraz Goorala - producenta i prekursora łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną znanego z takich hitów jak Karczmareczka i Plan. Projekt współtworzy przy wsparciu rozchwytywanej zarówno w Polsce jak i za granicą scenografki Doroty Boruń.

Radomszczański występ artysty to część akcji charytatywnej dla Damiana Góralskiego, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku złamał kręgosłup i doznał silnego uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Dzięki nowatorskiemu programowi elektrycznej stymulacji rdzenia kręgowego oraz intensywnej rehabilitacji ma szansę stanąć na własnych nogach. Dochód przeznaczony będzie w całości na kosztowną rehabilitację.

Więcej o:
belfast damian góral koncert charytatywny zbiórka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE