Koncert charytatywny Fundacji Promień Radości 1 grudnia w MDK w Radomsku

Koncert charytatywny Fundacji Promień Radości 1 grudnia w MDK w Radomsku

Już 1 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego młodzi muzycy zagrają i zaśpiewają znane piosenki filmowe. Prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, z której zebrane środki w całości zostaną przekazane na operację małej dziewczynki, Weroniki, podopiecznej fundacji Promień Radości.

W tym roku będziemy grali, śpiewali oraz prowadzili zbiórkę charytatywną dla Weroniki. Dziewczynka urodziła się z lewą rączką, której paluszki nie są w pełni wykształcone. Możliwa jest operacja, w czasie której zostaną chirurgicznie odtworzone paluszki u tego małego dziecka. Operacja wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, dlatego tak bardzo liczymy na Państwa pomoc! Zwracamy się o finansowe wsparcie tej operacji, która sprawi, że dziewczynka będzie mogła w pełni korzystać ze swojej rączki. Czasu na zebranie 270 tys. zł jest coraz to mniej... Operacja musi odbyć się w na początku przyszłego roku. Razem wesprzyjmy ten szczytny cel! Corocznie w trakcie Koncertu Charytatywnego udaje się, dzięki Państwa wspaniałomyślności i ofiarności, pomagać podopiecznym naszej Fundacji. Wierzymy, że i tym razem możemy liczyć na Państwa wielkie serca! 

- napisali organizatorzy - Fundacja Promień Radości.

Wstęp na koncert możliwy jest za okazaniem wejściówki. Wejściówki będą dostępne w kasie Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Rozpoczęcie koncertu godz. 16.00.

Po koncercie będzie zorganizowana zbiórka charytatywna, z której zebrane środki w całości zostaną przekazane na operację Weroniki.

Więcej o:
koncert charytatywny radomsko koncert mdk radomsko fundacja promień radości
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE