Koncert biskupa Antoniego Długosza dla Koniczynki w Muzeum

W Muzeum Regionalnym w Radomsku w piątkowe popołudnie odbył się charytatywny „Koncert z Koniczynką”, na którym wystąpił ksiądz biskup Antoni Długosz. Wspólnej zabawie towarzyszyła zbiórka pieniędzy na działalność stowarzyszenia.

Do koncertu doszło z inicjatywy księdza biskupa Antoniego Długosza. Prezes Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka” nie kryła wzruszenia, dziękując wszystkich przyjaciołom „Koniczynki”, którzy wspierają i dają siłę jej członkom do dalszego działania.

- Bardzo się cieszę, że mamy tak wielu przyjaciół. Jednym z nich jest biskup Antoni Długosz, który wspiera nas nie tylko dobrym słowem. Do koncertu doszło właśnie z inicjatywy biskupa, co jest to dla nas ogromnym zaszczytem
- mówiła prezes Stowarzyszenia, Katarzyna Chybała.

Podczas koncertu można było zakupić specjalne cegiełki, z których dochód przeznaczony zostanie na rozwój stowarzyszenia, w tym na utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej.

Oprócz wspólnego śpiewania i tańczenia, przygotowano również piknik, na którym można było skosztować grochówki, kiełbasek z grilla i słodkiego poczęstunku. Dla najmłodszych dzieci przygotowano kącik do zabawy.

Więcej o:
stowarzyszenie koniczynka radomsko muzeum regionalne radomsko koncert biskupa antoniego długosza biskup antoni dlugosz koncer w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE