Koncert 33 Trzysta, Enteral Spiryts i Thrudy w Pubie 7 Sins w Radomsku

9 listopada, w Pubie 7 Sins w Radomsku, zagrają: 33 Trzysta, Enteral Spiryts i Thrudy. Start godzina 19.00.

33 Trzysta

Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz. Powstali na przełomie lutego i marca 2014.Od tego czasu kapela przechodziła liczne przeobrażenia i zmiany personalne dzięki czemu obecna forma muzyczna jest mocno określona i skrystalizowana. Nie ma tam dżemów i eksperymentów - po prostu bezkompromisowy punk. Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem. Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespół pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań. Do chwili obecnej Trójki cały czas koncertują biorąc udział w festiwalach i koncertach klubowych, większe z nich to np. Cieszanów Rock Festiwal, Pol and Rock festiwal  Nareszcie tez będzie można posłuchać pierwszej płyty która ukaże się w październiku 2019r. ale to już tekst na nową historie....

Eternal Spiritis

Zespół powstał w listopadzie 2012 roku. Pierwszym założeniem było przeniesienie energii muzycznej legendarnego Manu Chao i Radio Bemba Soundsystem na polski grunt. Bardzo szybko zaczęliśmy tworzyć swój własny, niepowtarzalny materiał i już po niespełna 3 miesiącach zagraliśmy swój pierwszy koncert w składzie: Justyna - wokal, Bojan - bas, Mari - klawisze, Eliza - trąbka, Siwy - przeszkadzajki, Wołek - gitara, Jacob - perkusja, Żurek - gitara. Pierwszy koncert pokazał, że idea oraz muzyka, którą tworzymy trafia na podatny grunt i od tego czasu zespół zaczął grać regularne koncerty w Częstochowie i nie tylko. W latach 2014 i 2015 zdobywaliśmy wyróżnienie na elimiacjach FAMY w Częstochowie, natomiast w 2016 dostaliśmy rekomendację FAMY, oraz zdobyliśmy nagrodę dla najlepszego muzyka , w Sierpniu 2016 roku zagraliśmy koncert w ramach festiwalu FAMA w muszli koncertowej w Świnoujściu.

Thrudy - tysiące dźwięków i wolnych myśli masę. Zespół rozpoczął działalność w 2007 roku w Bełchatowie. Początkowo styl grania kapeli osadzony był w muzyce hc-punk, jednak dość szybko ewoluował i zwrócił się ku muzyce alternatywnej, rockowej z elementami reggae i rocka progresywnego Muzyka zespołu to ciekawy przekrój różnych gatunków i pejzaży muzycznych, zmieniających stan umysłu słuchacza w zależności od utworu. Zespół ma na koncie zajęcie pierwszego miejsca na festiwalu „Rock The City" w Zduńskiej Woli oraz wyróżnienie i zdobycie nagrody publiczności na „Rock May Festival" w Skierniewicach. Utwór "Ziemia Planeta Brudzi" został wybrany do stworzenia teledysku przez Yacha Paszkiewicza podczas warsztatów tworzenia videoclipu w Bełchatowie. Istotnym osiągnieciem zespołu jest zdobycie nagrody publiczności na Jarocin Festiwal 2013. W 2014 zespół wystąpił na Rocket Festiwal w Warszawie, m.in z Comą, Luxtorpedą i Kamilem Bednarkiem i wieloma innymi artystami.

W 2016 roku pojawił się debiut Thrudy "Nieoczekiwane Wzloty/Inscenizowane Upadki". Muzyka/słowa zespół Thrudy. Skład: Piotr Gorzelak – Vocal, Krzysztof Kupiec – Guitar/Synth, Michał Stempczyński – Guitar, Krystian Brzeski – Bass, Tomasz Kamiński – Drums.

Bilety: 20 PLN w przedsprzedaży/25 PLN w dniu koncertu.

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Przyślij do nas na redakcja@radomsko24.pl, kilka zdań, dlaczego właśnie wejściówka powinna trafić do Ciebie. Czekamy do 6 listopada.

Więcej o:
pub 7 sins radomsko koncert radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE