Komplet zwycięstw tenisistów UMLKS Radomsko

Radomszczańscy tenisiści stolowi wygrali weekendowe zmagania.

Radomszczańscy tenisiści stołowi ponownie pokazali wielką klasę w pojedynkach ze swoimi przeciwnikami. W trakcie weekendu panie jak i panowie odnieśli kolejne sukcesy.

W sobotę w Bednarach k/Łowicza, występujący w III lidze tenisiści stołowi UMLKS Radomsko, wygrali z miejscowym UKS Bednary 8 do 6. Punkty dla radomszczan zdobyli Paweł Kozera i Tomasz Stępień po 2,5, jak i Przemysław Nowak z Krzysztofem Wieczorkiem po 1,5.

Natomiast w niedzielę nasze dziewczęta pokonały PONG Wieluń 6-4. Punkty dla UMLKS zdobyły: Patrycja Mazurek 3 punkty, Kinga Musiał 2 punkty oraz Kinga Molka 1 punkt.

- W szczególności możemy być dumni z wyników kobiet, które dzięki swym osiągnięciom podążają do II Ligi. Ponadto drużyna z Wielunia obok naszego zespołu to faworytki zmagań III Ligi. Pozostałe spotkania powinniśmy wygrać i w rewanżach z Pongiem Wieluń do awansu wystarczy nam remis. Natomiast w lidze męskiej w tym sezonie myślę że łatwiej osiągniemy cel utrzymania III Ligi. W najbliższą sobotę gramy u siebie ze Stomilem Bełchatów , a w niedzielę gramy w Pabianicach ze spadkowiczem z II Ligi Włókniarzem - komentuje trener, Jacek Kawka.

Więcej o:
tenis stołowy radomsko umlks radomsko tenis
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE