Kompleks „Aquara” w Radomsku świętuje pierwsze urodziny

Fot. Wojciech Bojdo

Mija rok od oddania do użytku kompleksu „Aquara” w Radomsku. Z tej okazji, w sobotę 27 sierpnia 2022 r. na terenie obiektu zorganizowano urodzinową imprezę.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku – Marek Wyciszkiewicz podkreśla, że basen cieszy się ogromnym zainteresowaniem. I to nie tylko wśród mieszkańców Radomska i powiatu radomszczańskiego. Odwiedzają go również mieszkańcy ościennych powiatów.

- Przez pierwszy rok funkcjonowania „Aquary”, basen odwiedziło ok. 96 tysięcy osób. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik. Bardzo nas to cieszy. Na terenie obiektu jest mnóstwo atrakcji. Mamy sauny, jacuzzi, basen sportowy i rekreacyjny. Dużym zainteresowaniem cieszy się również basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, a także bezpłatny zewnętrzny wodny plac zabaw – mówi Marek Wyciszkiewicz, dyrektor MOSiR w Radomsku.

W sobotę, 27 sierpnia 2022 r. w godz. 11.00 – 20.00 na terenie kompleksu „Aquara” trwa urodzinowa impreza. Przygotowano m.in. intro nurkowe, dmuchańce, malowanie twarzy, animacje dla dzieci oraz występy artystyczne.

W dniu urodzin, bilet wstępu na basen „Aquara” kosztuje 6 zł za 2 godziny pobytu.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko mosir radomsko aquara radomsko basen urodziny aquary
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE