Kolejne sukcesy radomszczańskich młodych sportowców

Rekordy życiowe ustanowili zawodnicy UKS „Dziesiątka” a inni radomszczańscy lekkoatleci zajęli wysokie miejsca na mistrzostwach.

Rekordy życiowe ustanowili zawodnicy UKS „Dziesiątka” a inni  radomszczańscy lekkoatleci zajęli wysokie miejsca na mistrzostwach.

Artur Gładysz – przebiegł 200m w czasie 22,7 sek.

Konrad Chrostowski – przebiegł 800 m w 2 min 9 sek. oraz zajął 9. miejsce wśród startujących w najstarszym biegu ulicznym w Polsce chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 2000m.

Ada Kowalczyk – pchnęła kulą 4 kg na odległość 9,84 m.

Weronika Rudzka – została mistrzynią powiatu na 1000m w biegach przełajowych i zajęła 18 miejsce na Mistrzostwach Polski młodzików na dystansie 300 m w biegu przez płotki z czasem 48,61 sek. Na dystansie 1000 m była pierwsza podczas najstarszego biegu ulicznego w Polsce, który odbył się w Sieradzu.

Aleksandra Urbanek - zajęła 11 miejsce w najstarszym biegu ulicznym w Polsce na dystansie 1000 m.

Angelika Dzwonek - wśród startujących w najstarszym biegu ulicznym w Polsce dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych, na dystansie 1300 m była pierwsza.