Kolejne giełdy pracy w PUP Radomsko

Wkrótce kolejne Giełdy Pracy dla osób bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku.

Wkrótce kolejne Giełdy Pracy dla osób bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku 17 lutego (środa), organizuje Giełdę Pracy dla Agencji Human & Hunter Sp. z o.o. dla osób bezrobotnych na stanowisko pracownik produkcji w miejscowości Blok Dobryszyce. Praca na stanowisku pracownika produkcji odbywać się będzie na 2 zmiany i będzie polegała na montażu wiązek elektrycznych. Jest więc to praca manualna. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci do pracy oraz posiadanie zdolności manualnych.

Kolejna Giełda Pracy, tym razem dla Agencji Pracy Tymczasowej FLEX IDEA Sp. z o.o. odbędzie się 24 lutego (środa). Agencja poszukuje osób do pracy również na stanowisku pracownik produkcji. Praca odbywać się będzie w systemie trzyzmianowym. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci do pracy oraz posiadanie zdolności manualnych.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr 44 683 73 56 – 58 wybierając nr wew.  31 lub 42.

info: PUP Radomsko                                                      

Więcej o:
pup urząd pracy szkolenie staże doradca klienta powiatowy urząd pracy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE