Kolejna odsłona kampanii PO

W poniedziałek 10 listopada, w kilku miejscach Radomska stanął PObus. Wraz z nim kampanię wyborczą i dyskusję o przyszłości naszego miasta prowadzili kandydaci na radnych i ubiegający się o fotel prezydenta

W poniedziałek 10 listopada, w kilku miejscach Radomska stanął PObus. Wraz z nim kampanię wyborczą i dyskusję o przyszłości naszego miasta prowadzili kandydaci na radnych miejskich, powiatowych i ubiegający się o fotel prezydenta Robert Zakrzewski.

Działaczy Platformy Obywatelskiej spotkać było można dziś na m.in. na osiedlach Tysiąclecia i Pana Tadeusza. Tuż przed godz. 16. kandydaci na radnych i Robert Zakrzewski na placu 3 Maja, rozdawali mieszkańcom, broszury z programem Platformy Obywatelskiej dla miasta Radomska.

Nie zabrakło również dyskusji z radomszczanami. –  16 listopada to dzień tegorocznych wyborów samorządowych. 16 listopada to dzień, w którym Radomsko stanie przed wielką szansą na zmianę. A zmiana jest tym, czego teraz nasze miasto potrzebuje . Program Platformy Obywatelskiej, który chcę realizować po wygranych wyborach samorządowych został podzielony na osiem priorytetowych obszarów (szczegółowy program  znaleźć można na stronie www.robertzakrzewski.com – red.). Jednak głównym założeniem i celem naszego działania jest zmiana filozofii sprawowania władzy w Radomsku – przekonywał mieszkańców do swojego programu Robert Zakrzewski.

Więcej o:
wybory2014 platforma obywatelska po radomsko fryszerka robert zakrzewski okręg wyborczy kandydat radny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE