Kolejna edycja Wietrzenia Szafy!

Po dwóch niezwykle udanych eventach tego typu, ekipa Radomsko24 zaprasza na kolejny, tym razem w tonacji jesiennej!

Twoja szafa pęka w szwach, a w połowie znajdujących się w niej rzeczy nie chodzisz już od dawna? Twoje szkatułki wypełnione są po brzegi biżuterią, która znudziła Ci się wieki temu? Na półkach zalega mnóstwo książek, które nie przypadły Ci do gustu? Posiadasz płyty cd, które nie pamiętają już, kiedy po raz ostatni były odtwarzane? Jeśli na któreś  z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi "Tak!", to świetnie się składa!
foto własne

Jesienne Wietrzenie Szafy to wydarzenie, podczas którego możesz wymienić z innymi uczestnikami niepotrzebne Ci rzeczy na inne. Jeśli taka jest Twoja wola, możesz także odsprzedać lub kupić podobające Ci się przedmioty za niewielką kwotę. Jesienne Wietrzenie Szafy odbędzie się 12 października w pizzerii "Dziewiątka" (ul. Reymonta 62, 97-500 Radomsko), będzie trwać od godziny 17.00 do 20.00. Zapraszamy z ubraniami, książkami, płytami CD, biżuterią czy ubrankami dla dzieci.

 

Regulamin Jesiennego Wietrzenia Szafy

1. Organizatorem imprezy "Jesienne wietrzenie szafy” jest portal Radomsko24.pl we współpracy z Pizzerią 9 (w której odbędzie się impreza). Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa ok. 1-2 godzin.

2. Przedmiotem wymiany mogą być ubrania, szale, torebki, biżuteria, książki, płyty CD itp. Za sprawność i legalność wymienianych przedmiotów odpowiadają osoby, które przyniosą je na wymianę.

3. Przyniesione przez uczestników imprezy przedmioty rzeczy muszą być w dobrym stanie - uprane, wyprasowane - takie, jakie sami chcielibyście dostać.

4. Wszystkie rzeczy do wymiany wyłożymy na stolikach i kanapach, a Was i Wasze stoiska specjalnie oznaczymy, żeby łatwo było odnaleźć właścicieli.

5. Kiedy znajdziecie coś ciekawego na stoiskach innych osób, będziecie mogli negocjować warunki wymiany (rzecz za rzecz a może za symboliczną kwotę? To od Was zależy na jakich warunkach się wymienicie).

6. Nie gwarantujemy, że uda Ci się wymienić wszystkie rzeczy, bo to zależy od samych uczestników.

7. Każdy uczestnik jest odpowiedzialny za rzeczy które przyniósł oraz na które się wymienił – dlatego po zakończeniu imprezy prosimy o zabranie wszystkich swoich rzeczy; za przedmioty zgubione lub pozostawione na miejscu nie bierzemy odpowiedzialności.

8. Najważniejsze - baw się dobrze, wypij kawę/ herbatę, zjedz pizzę, poznawaj nowych ludzi - na pewno będzie fajnie!Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Więcej o:
jesienne wietrzenie szafy wymiana ciuchów pizzeria 9
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE