Koalicja Obywatelska podsumowała kampanię

Przed Urzędem Miasta w Radomsku, Koalicja Obywatelska podsumowała przebieg kampanii wyborczej oraz zachęcała do wzięcia udziału w wyborach 21 października. „Pójdźmy do wyborów i głosujmy” - mówiła na konferencji Magdalena Spólnicka.

Dla kandydata na prezydenta Jakuba Jędrzejczaka spotkania z mieszkańcami to był najważniejszy czas w kampanii.

-  Myślę, że dla wszystkich komitetów te spotkania z mieszkańcami były tym elementem decydującym. W przypadku naszej kampanii były one zaplanowane na ostatnie dwa tygodnie przed głosowaniem. Dzisiaj kończymy cały ten cykl spotkań z mieszkańcami. Odbywały się one podczas spacerów po mieście, podczas wizyt w domach u mieszkańców, w różnych miejscach tam, gdzie ludzie się gromadzili i mogliśmy z nimi porozmawiać.

Działania kampanijne podsumowała kandydatka do sejmiku wojewódzkiego Magdalena Spólnicka. Podziękowała również mediom oraz mieszkańcom.

- Przede wszystkim chcemy państwu i mieszkańcom podziękować za możliwość spotykania się w różnych częściach miasta i rozmawiania o potrzebach miasta, o potrzebach powiatu. A także i o potrzebach całego naszego regionu. Te rozmowy, czasem bardzo trudne i mocno krytyczne uwagi nasz tylko zmobilizowały i zmotywowały do dalszego wysiłku i działania. Podkreślaliśmy przez całą kampanię, że bardzo istotna dla nas jest współpraca. Współpraca pomiędzy wszystkimi szczeblami samorządu terytorialnego, pomiędzy miastem, powiatem, sejmikiem. Żeby ta współpraca dawała wymierne efekty konieczni są odpowiedni ludzie, którzy są doświadczeni, którzy znają potrzeby swoich gmin, swoich okręgów i którzy z determinacją będą zabiegać o to żeby one były realizowane. Jestem przekonana o tym, że udało się nam w ciągu tych ostatnich tygodni przekonać mieszkańców, że Koalicja Obywatelska to właśnie tacy ludzie.

Kandydaci zachęcali wszystkich mieszkańców by wybrali się na wybory, aby spełnić obowiązek obywatelski.

- Pamiętajmy o tym, że nasi dziadkowie walczyli o wolność. Wolność to są przywileje, ale również obowiązki. A ten obowiązek w tą niedzielę należy spełnić. Jeżeli nie pójdziesz na wybory 21 października to pamiętaj – nie marudź przez kolejne pięć lat, że tobie się coś nie podoba

- mówiła Ewa Drzazga.

Więcej o:
wybory samorządowe 2018 wybory 2018 wybory radomsko koalicja obywatelska jakub jędrzejczak
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE