Klub Pilica Przedbórz wsparł radomszczański szpital

Klub Pilica Przedbórz wsparł radomszczański szpital Fot. Szpital Powiatowy w Radomsku

Środki ochrony osobistej, środki czystości oraz artykuły spożywcze trafiły do Szpitala Powiatowego w Radomsku. Zgromadzenie darów było możliwe dzięki zbiórce przeprowadzonej przez zarząd, zawodników i kibiców klubu MKS Pilica Przedbórz.

- Wystarczyło zaledwie kilkanaście dni, by zebrać dla naszej placówki środki ochrony osobistej, środki spożywcze, wodę i środki czystości. Nie byłoby to możliwe bez pomocy mega pozytywnych i mega zaangażowanych sympatyków piłki nożnej. Jesteście wielc. Wspieracie nas, którzy są na pierwszej linii frontu. To piękne, że środowisko kibicowskie potrafi się zjednoczyć. Nie chodzi tu o rywalizację między klubami, a o wspólne dobro. Oczywiście dziękujemy wszystkim darczyńcom, bo pewnie było ich wielu – mówią pracownicy radomszczańskiego szpitala.

To kolejne wsparcie, jakie w ostatnich dniach otrzymał Szpital Powiatowy w Radomsku. W tym tygodniu do placówki doatarły również 3 torby wypełnione słodyczami oraz kawą i herbatą. Produkty przekazali pracownicy sklepu „Biedronka” przy ul. Starowiejskiej w Radomsku.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus szpital radomsko wsparcie pilica przedbórz
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE