Klops w diecie pudełkowej czy klops z diety pudełkowej?

Klops w diecie pudełkowej czy klops z diety pudełkowej?

Jako osoba młoda i ambitna staram się, aby wszędzie było mnie pełno. Udzielam się na uczelni, dbam o to, by zauważono mnie w pracy, ale też pielęgnuję swoje relacje z przyjaciółmi. Wiem, że chcę dobrze wykorzystać swoje najlepsze lata. Wszędzie było mnie pełno, a przez to bardzo zaniedbywałam kwestię żywienia. Przez moją ambicję jadłam w biegu, przed ekranem, czy przy notatkach. To tutaj chipsy albo hamburger na mieście. Zjadane przeze mnie kilokalorie wymykały mi się spod kontroli, ale miałam już tego dość. Dlatego w końcu postanowiłam to zmienić.

Początek końca

Moja koleżanka zaczęła pewnego razu opowiadać, że jest pod opieką trenera personalnego. Zaczęła też coraz częściej wspominać o tym, że liczy kalorie. Temat zaciekawił mnie i sama sprawdziłam, o co z tym chodzi. Później posprawdzałam wartości odżywcze najczęściej jedzonych przeze mnie fast-foodów. Przeraziły mnie liczby, kiedy zobaczyłam, ile kilokalorii mają moje ulubione przekąski. W tamtym momencie wiedziałam, że pora coś zmienić i zacząć być bardziej świadomym tego, co jem. Postanowiłam dowiedzieć się więcej o zapotrzebowaniu kalorycznym, deficycie itp.. Kiedy te sprawy zaczęły być już dla mnie coraz bardziej jasne, pomyślałam jak zapewnić sobie zbilansowane posiłki zgodne z moim zapotrzebowaniem. Jednocześnie zależało mi na moim obecnych życiu na wysokich obrotach. Próbowałam gotować sobie zdrowe obiady, porcjowałam je od razu na parę dni – niestety, było to dla mnie trudne. Planowanie posiłków, zakupy, dojazdy i samo gotowanie, zabierało mi czas, który mogłabym wykorzystać na naukę lub przygotowanie się do pracy. Wtedy do głowy przyszedł mi pomysł, który pomógłby mi zaoszczędzić czas na przygotowywaniu dań, czyli dieta pudełkowa.

Nowa ścieżka żywieniowa

Natknęłam się na stronę z cateringiem dietetycznym – Fitness Catering. Nigdy nie byłam przekonana do tego typu usług. Jedzenie przygotowywane hurtowo wydawało mi się niedbałe. W dodatku w mojej wyobraźni posiłki z firm cateringowych były nieświeże i trudne do przełknięcia. Bardzo wahałam się nad decyzją, jednak stwierdziłam, że kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dodatkowo była okazyjna promocja oraz darmowa dostawa, co mnie przekonało w podjęciu tej decyzji.

Teraz pytanie brzmiało którą dietę wybrać. Okazało się, że wybór jest ogromny. Były diety standardowe, wegetariańskie oraz takie, które miały pomóc w uwydatnieniu sześciopaku. Duży wybór diety pudełkowej, jaki i jej kaloryczności jest imponujący. Zapotrzebowania zaczynają się na 1000 kcal, a kończą się na 2500 kcal. Dodatkowo pakiet próbny można zakupić w okazyjnej cenie. Sam jadłospis wydawał się warty spróbowania. Teraz wystarczyło czekać.

Zaskoczyło mnie, że kiedy wstałam, moje posiłki czekały na mnie pod drzwiami. W oznaczonej torbie znajdowało się pięć posiłków, czyli wszystko się zgadzało. Posiłki czy soki bardzo mi smakowały, super pachniały. Nie zawsze wszystko wpasowywało się w moje gusta, jednak było na tyle smaczne, że zjadałam wszystko. Tak więc zaczęłam przygodę z cateringiem dietetycznym.

Catering Dietetyczny Bełchatów od tej pory zaczął towarzyszyć mi od rana, na przerwie w pracy, czy między zajęciami. Często jadłam posiłki w pojemnikach, w których je dostałam, ponieważ były łatwe w transporcie i nie bałam się, że coś się ubrudzi.

Moja przygoda z zamówionymi posiłkami trwała, a zamawianie diety stało się dla mnie rutyną. Dobrze czułam się ze świadomością, że jem tyle ile powinnam i to tak smacznie. Jednak chciałam również zadbać o siebie na siłowni, a to wiązało się ze zmianą diety na taką, gdzie będzie większa ilość białka. Dietę standard miałam już sprawdzoną, inne nie. Postanowiłam zaryzykować i nie zawiodłam się. Firma dobrze zadbała o dostarczenie większej ilości białka w posiłkach, a ja mogłam zająć się treningami, nie martwiąc się o moją dietę.

Z dietą pudełkową przez miasta

Moja praca nie wymaga ode mnie podróżowania, jednak zdarza mi się przemieszczać między miastami ze względu na rodzinę czy wczasy. Zastanawiałam się co wtedy, czy będę musiała zrezygnować z mojej diety pudełkowej. Na szczęście problem rozwiązuje się sam. Dzięki dużej dostępności usług firmy Fitness Catering w wielu miastach, dostawy są dostępne w obrębie ponad dwóch tysięcy miast oraz miejscowości. Na moje szczęście dostępny jest (co najważniejsze) w moim mieście, ale i miastach, gdzie planuję wizyty u rodziny oraz inne wycieczki. Mogłabym martwić się na przyszłość, co jeśli moja podróż odbywałaby się do miasta nieobjętego dostawą mojej diety. Jednak na stronie internetowej firma uspokaja, iż dołoży starań, aby nasz posiłek mimo wszystko do nas dotarł. Dlatego jestem spokojna o ewentualny wyjazd i mój żołądek.

Podsumowanie

Zamawianie po praz pierwszy cateringu dietetycznego i to w dodatku przez Internet, może być dużym stresem z powodu ryzyka, jakie się z tym wiąże. Jednak „oddając się” w dobre ręce, jakimi jest firma Fitness Catering, można być spokojnym o swoje żywienie, ponieważ posiłki są treściwe, smaczne i sycące. Nie trzeba też z niecierpliwością czekać przy drzwiach na obiad– wszystkie posiłki dostajesz od rana. Dlatego polecam, aby wejść na stronę i sprawdzić ofertę i szybko ją wypróbować.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE