Kłopoty Karoliny Pajączkowskiej za przelew na WOŚP?

Kłopoty Karoliny Pajączkowskiej za przelew na WOŚP? Fot. screen

Prezenterkę TVP Info Karolinę Pajączkowską, która wywodzi się z Radomska, mogą spotkać kłopoty w jej macierzystej stacji. Wszystko za sprawą przelewu bankowego na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Sprawę opisuje branżowy serwis wirtualnemedia.pl.

Karolina Pajączkowska dziennikarka TVP Info (wcześniej m.in. TVN24 BiŚ, NTL Radomsko) pochwaliła się na Instastories przelewem na WOŚP w dniu finału 30 stycznia.

- Przelew został zrealizowany. Dziękujemy za Twoją wpłatę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - czytamy na obrazku, który jest dołączony do wpisu na Instagramie Karoliny Pajączkowskiej. Litery częściowo zakrywają czerwone serduszka WOŚP oraz te z logiem mBanku. Dziennikarka TVP umieściła ten post na swoim Instastories. I od razu pojawiły się komentarze internautów. Ci doceniają gest wsparcia inicjatywy Jurka Owsiaka przez prezenterkę telewizji publicznej, ale zastanawiają się, czy nie spotka jej za to kara ze strony pracodawcy – donosi portal wirtualnemedia.pl

Portal przytacza też sprawę dziennikarki TVP 3 Poznań Patrycji Kasperczak, która prezentowała prognozę pogody, mając naklejone serduszko WOŚP podczas 29. Finału. Po tym wydarzeniu została zwolniona z Telewizji Polskiej. W stacji pracowała przez 20 lat. Nie pomogły protesty kolegów i samej zainteresowanej.

- Czy Karolinę Pajączkowską spotka podobny los? – zastanawiają się wirtualnemedia.pl.

Dziennikarze serwisu o komentarz poprosili biuro prasowe TVP.

- To pytanie jest w ustaleniach. Proszę się wstrzymać chwilkę. Staramy się, żeby jak najszybciej wracać do państwa z odpowiedziami - usłyszeliśmy w poniedziałek po południu. Do tej pory nikt się z nami z biura prasowego TVP nie skontaktował – przekazał serwis.

Karolina Pajączkowska na Instastories tak zarewagowała na liczne komentarze o tej sytuacji:

Warto, a nawet trzeba pomagać, także na co dzień! Przez cały rok wpłacam anonimowo, nie robię niczego na pokaz. Chciałabym też was czasami po prostu zachęcić. Na antenie TVP Info także regularnie prosimy o pomoc i wsparcie. Apeluję do kolegów dziennikarzy o zaprzestanie szukania sensacji

Więcej o:
karolina pajączkowska tvp wośp wośp 2022
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE