Kino na leżakach z MDK Radomsko - Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5

Kino na leżakach z MDK Radomsko - Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – kino na leżakach organizowane przez MDK Radomsko. Seans odbędzie się 12 lipca (piątek) o godzinie 22.00 w parku Świętojańskim w Radomsku. Przed projekcją filmu przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od naszych partnerów.

Na dużym ekranie zobaczycie „Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5”. To pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o rodzinnych perypetiach. Piotruś i jego rodzina przeprowadzają się do zabytkowego dworku, a Agnieszka, tuż po obronie doktoratu, odkrywa, że jest w ciąży. Życie bohaterów komplikuje się, gdy pojawia się tajemnicza Kamila, która szuka Zawady. Każdy dzień staje się nową przygodą, ukazując, jak ważna jest rodzina w obliczu życiowych wyzwań.

Kino na leżakach to doskonała okazja, by cieszyć się filmem na świeżym powietrzu, w wygodnej i przyjemnej atmosferze. To idealny sposób na spędzenie letniego wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół. Relaks na leżakach, gwiaździste niebo nad głową i dobry film – to wszystko sprawia, że takie wydarzenia mają niepowtarzalny klimat.

Nie przegap tej okazji!

Udostępnij wydarzenie, zaproś znajomych i spędźcie razem czas na świeżym powietrzu. Wstęp na seans jest bezpłatny, więc zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół i cieszcie się wieczorem pełnym filmowych emocji i świetnej zabawy.

Do zobaczenia na leżakach!

Więcej o:
kino na leżakach MDK Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE