Kino Familijne MDK z Doktorem Dolittle

Kino Familijne MDK z Doktorem Dolittle

Gościem najbliższego Kina Familijnego MDK w Radomsku będzie jedyny taki na całym świecie lekarz weterynarii, który rozmawia ze zwierzętami i przyjaźni się z nimi, czyli Doktor Dolittle. Film będzie można obejrzeć 16 lipca (czwartek) o godz. 18.00.

Od prawie stu lat niezwykła opowieść o przygodach doktora Dolittle’a fascynuje kolejne pokolenia dzieci i dorosłych na całym świecie. Postać Dolittle’a, stworzona piórem Hugh Loftinga, wciąż zadziwia kolejnych czytelników. Potrafiący rozmawiać ze zwierzętami, ekscentryczny lekarz weterynarii zawojował chyba wszystkie środki masowego przekazu – od literatury przez radio i telewizję, aż po film i teatr. Przed nami najnowsza filmowa wersja opowieści o przygodach sympatycznego weterynarza w którego wcielił się Robert Downey Jr.


Pokazy w ramach kina familijnego to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Prezentowane produkcje łączą ludzi w różnym wieku, od najmłodszych do najstarszych.

DOKTOR DOLITTLE / 2D DUBBING
reż. Stephen Gaghan / familijny, fantasy / USA 2020 / 106 minut / od 7 lat

16.07.2020, godz. 18.00

Bilety: 10 zł

Miejski Dom Kultury zachęca do korzystania ze sprzedaży biletów on-line. Biletu nie trzeba drukować, wystarczy pokazać w telefonie.

http://www.mdkradomsko.pl/event/doktor-dolittle-2d-dubbing/

Więcej o:
radomsko mdk radomsko kino familijne doktor dolittle
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE