Kinga Więcławska trzecia w województwie

Z brązowym medalem z Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kategorii kadetów i juniorów w tenisie stołowym, wróciła Kinga Więcławska, zawodniczka UMLKS Radomsko.

Mistrzostwa przez dwa dni (7 i 8 kwietnia) rozgrywano w Łodzi. Najlepszy wynik wśród startujących zawodników UMLKS zanotowała kadetka Kinga Więcławska, która w parze z Moniką Jacczyk (Macovia Maków) wywalczyła brązowy medal.

W grach drużynowych juniorki UMLKS zdobyły 5. miejsce (Kinga Siemińska, Aleksandra Crcoroska i Agnieszka Kanafa). W kategorii kadetów Tomasz Całus i Kacper Wolski zdobyli 7. miejsce.

W grach deblowych juniorów na miejscach 5-8 uplasowały się nasze pary: Kinga Siemińska – Aleksandra Crcoroska i Agnieszka Kanafa - Madejska (Macovia Maków) oraz Kacper Wolski - Tomasz Całus w kat. kadetów. W grach singlowych wszyscy uplasowali się na miejscach 9-16.

W przyszłym tygodniu młodzicy UMLKS Radomsko wyjadą na drużynowe mistrzostwa do Łowicza.