Kinga Molka najlepsza w Kleszczowie - Radomsko24.pl

Kinga Molka najlepsza w Kleszczowie

Blisko setka zawodniczek i zawodników w startowała w w XIV Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kleszczów. Radomsko reprezentowało 7 najmłodszych tenisistów UMLKS.

Tenisiści UMLKS tuż po dekoracji
Turniej rozegrano 25 maja. Kinga Molka zwyciężyła w kategorii kadetek, a jej klubowa koleżanka, Aleksandra Molka była trzecia.

W kategorii żaczek srebrny medal zdobyła Oliwia Kowalska, a w młodziczkach Ola Barańska uplasowała się tuż za podium na czwartym miejscu. W tej samej kategorii Dominika Pluta Dominika, została sklasyfikowana na miejscach 5-6.

Bardzo dobrze zagrali Mateusz Winkler i Bartłomiej Molka. Ten pierwszy wywalczył 3. miejsce w kategorii juniorów, a Bartek Molka zajął miejsca 5-6.

Trener naszych pingpongistów Jacek Kawka, występ w Kleszczowie ocenia pozytywnie. - Jestem bardzo zadowolony z kolejnych sukcesów podopiecznych wszyscy pokazali się z dobrej strony zdobywając cenne trofea i nagrody. Był to turniej Ogólnopolski, tym bardziej cieszą wyniki naszej młodzieży- powiedział po zawodach trener.