Kinga Kipigroch - kolejna podopieczna Violetty Ojrzyńskiej w programie „The Voice Kids”

Kinga Kipigroch - kolejna podopieczna Violetty Ojrzyńskiej w programie „The Voice Kids” Fot. Violetta Ojrzyńska

Przed nami kolejny odcinek programu „The Voice Kids”, emitowanego w TVP2. I kolejna podopieczna Violetty Ojrzyńskiej – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, która zaprezentuje się w programie. Tym razem będzie to Kinga Kipigroch – 12-letnia mieszkanka Witkowic.

- Jak zawsze proszę o wsparcie i trzymanie kciuków za młodą wokalistkę, która podejmie próbę zaczarowania jurorów swoim głosem. Czy Kinga spełni swoje marzenie? Bądźcie z nami – mówi Violetta Ojrzyńska.

Emisja programu w sobotę, 18 marca o godz. 20.05 w TVP2.

Kinga Kipigroch jest trzecią uczestniczką tegorocznej edycji programu „The Voice Kids”, która trenuje swoje umiejętności wokalne pod okiem Violetty Ojrzyńskiej.

W minioną sobotę, w programie wystąpiły: Julia Kuś i Kornelia Woźniak. Podczas „Przesłuchań w ciemno”, dziewczęta odwróciły wszystkie fotele jurorów, a tym samym przeszły do kolejnego etapu programu.

Radomszczanka – 11-letnia Kornelia Woźniak wybrała drużynę „Afromental”, natomiast 12-letnia Julia Kuś, uczennica ZSP w Stobiecku Szlacheckim dołączyła do ekipy Dawida Kwiatkowskiego.

Więcej o:
the voice kids violetta ojrzyńska kinga kipigroch
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE