Kiermaszu nie będzie, ale świąteczne ozdoby można kupić

Kiermaszu nie będzie, ale świąteczne ozdoby można kupić

Prześliczne stroiki, urzekające aniołki i bombki, ręcznie robione kartki świąteczne i wiele innych bożonarodzeniowych ozdób, wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Radomsku, od wielu lat umilało nasze domy w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Choć tradycyjny kiermasz w tym roku się nie odbędzie, wciąż można wesprzeć osoby niepełnosprawne i nabyć świąteczne ozdoby.

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne Oddział Terenowy w Radomsku, które prowadzi Warsztaty Terapii Zajęciowej, ze względu na obecne warunki epidemiologiczne nie organizuje tradycyjnego bożonarodzeniowego kiermaszu, ale proponuje inne możliwości nabycia świątecznych ozdób.

Stroiki, choinki, bombki, aniołki, kartki świąteczne i inne ozdoby, wykonane przez osoby niepełnosprawne w ramach rehabilitacji i terapii na Warsztatach Terapii Zajęciowej, można zamówić telefonicznie – stowarzyszenie zapewni dowóz zamówionego asortymentu na terenie Radomska.

Cennik prac:

• Wianuszek: 15 – 30 zł
• Stroik: 10 – 30 zł
• Bombka: 5 – 7 zł
• Kartka świąteczna: 5 zł
• Aniołek: 5 zł

Osoby zainteresowane zakupem proszone są o kontakt z WTZ (tel. 509 691 493) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 13.30.

Więcej o:
radomsko kiermasz boże narodzenie ozdoby świąteczne warsztaty terapii zajęciowej wtz radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE