Kiermasz pracowniczy Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku w szczytnym celu

Kiermasz pracowniczy Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku w szczytnym celu

W ramach wewnętrznej inicjatywy wyprzedażowej w JYSK w Radomsku, 13 organizacji otrzymało wsparcie finansowe. Wszystkie działają w Radomsku oraz w bliskich okolicach.

Pracownicy Centrum Dystrybucji od kilku lat organizują kiermasze produktów, z których dochód przekazywany jest najbardziej potrzebującym.

- W tegorocznej edycji przekazaliśmy już na rzecz organizacji pożytku publicznego ponad 130 000 złotych. Nadal działamy pod hasłem „Dobre produkty – szczytny cel” i planujemy przed końcem sierpnia rozdysponować kolejną pulę zebranych środków – informuje Beata Kozłowska, koordynator ds. administracji w Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku

Wśród organizacji, które były beneficjentami wewnętrznego kiermaszu, znalazły się m.in.: Fundacja Przyjazna Planeta, Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka”, RAP Radomsko, Fundacja Inicjatyw Kulturalnych, Stowarzyszenie Perspektyw, Powiatowa Hala Sportowa i wiele innych.

- Centrum Dystrybucji JYSK to nie tylko biznes z ludzką twarzą, ale przede wszystkim z wielkim, ogromnym, wrażliwym sercem. Od wielu lat wspierają finansowo różne inicjatywy na terenie naszego miasta i powiatu. Centrum Terapii „Koniczynka” od 2016 roku korzysta z pomocy i wsparcia JYSK. To dzięki JYSK mamy dziś możliwość wspierania poprzez różne terapie ponad 300 podopiecznych – mówi Ilona Katarzyna Chybała, Prezes Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka”

- JYSK od lat wspiera nasze działania, dzięki temu oferta PHS staje się bardziej atrakcyjna. W najbliższym czasie dzięki wsparciu ze strony JYSK zorganizujemy imprezę dla dzieci pod nazwą „Eko, zdrowo i sportowo” oraz przeprowadzimy prace naprawcze na sali do gry w squash – dodaje Dawid Nowak, kierownik Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Pierwszy kiermasz wyprzedażowy w Radomsku odbył się w 2012 roku i od tego czasu odbywał się co roku, aż do pandemii. Obecnie jest organizowany w nowej formule skierowanej do pracowników JYSK i odbywa się kilka razy w roku, a pula zgromadzonych środków nadal wspiera świetne idee i inicjatywy lokalnych organizacji. Na sukces tego przedsięwzięcia pracuje zgrany zespół pracowników Centrum Dystrybucji, który czuwa nad jego organizacją i realizacją. Kolejny kiermasz już wkrótce, również w szczytnym celu dla potrzebujących.

Więcej o:
jyks jysk radomsko centrum jysk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE