Kiermasz dla Mateusza Czapli w Parku Świętojańskim w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

W Parku Świętojańskim w Radomsku trwa kiermasz charytatywny dla Mateusza Czapli. Koniec zaplanowano około godz. 20.00. Mateusz jest mieszkańcem gminy Dobryszyce. Ma 19 lat i niestety złośliwy nowotwór. Potrzeba ponad 1,5 mln zł na lek, który może uratować mu życie.

Na stoiskach słodkości – ciasta, ciasteczka, babeczki a do tego miody, domowe konfitury, wata cukrowa. Jest także coś dla miłośników literatury i sztuki – książki i obrazy. Dostępna jest też fotobudka. Pieniądze zebrane ze sprzedaży trafią na konto Mateusza Czapli.

Mateusz jest mieszkańcem gminy Dobryszyce. Ma 19 lat i niestety złośliwy nowotwór. Refundowane leczenie zostało wyczerpane - już mu nie pomoże, choć chłopakowi podawana była już najcięższa chemia… Ostatnia nadzieja - immunoterapia Car T-Cell. Mateusz może żyć, może pokonać nowotwór, jednak cena za to jest gigantyczna - ponad 1,5 mln złotych.

Pomóc Mateuszowi można dokonując wpłaty na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” – szczegóły tutaj  szczegóły KAWAŁEK NIEBA.

Można także pomagać poprzez portal siepomaga.pl Na Facebooku powstały także grupy, na której prowadzone są aukcje dla Mateusza LICYTACJE DLA MATEUSZA POMOC DLA MATEUSZA.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Mateusz Czapla Pomoc pomoc dla Mateusza Czapli kiermasz dla Mateusza Czapli Radomsko kiermasz charytatywny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE