Kiedy zakończenie remontu sali obrad w Urzędzie Miasta Radomska?

Kiedy zakończenie remontu sali obrad w Urzędzie Miasta Radomska?

Ukończono prace związane z termomodernizacją Urzędu Miasta w Radomsku, jednak dalej prowadzony jest remont sali obrad. Umowa przewiduje zakończenie prac do końca 2019 roku.

Urząd Miasta Radomska przechodzi generalny remont. Ten związany z ociepleniem, odnowieniem elewacji i montażem windy został już ukończony.

Czytaj więcej: Urząd Miasta Radomska w nowej krasie

Natomiast równolegle od kilku miesięcy prowadzone są prace remontowe w sali obrad. Robotnicy wykonujący prace musieli dokonać rozbiórki sufitu, skuć betonowy podest oraz usunąć ornamenty ścienne. Jak mówił prezydent prace powinny się zakończyć do końca 2019 roku. Jednak nie jest pewne czy tak się stanie, z uwagi na fakt, że zamówione materiały, jak m.in. wykładzina, mogą nie dotrzeć na czas.

- Ta inwestycja jest odrębnym zadaniem, niezwiązanym z termomodernizacją budynku i realizuje je inna firma. Umowa jest podpisana do końca tego roku. Mam nadzieję, że będzie ona dotrzymana. Choć termin będzie zależał od dostępności materiałów. Już wiemy, że może być problem z wykładziną, czy ona do nas w tym roku dotrze
- mówił prezydent Jarosław Ferenc.

Ze ścian sali obrad zdjęta został boazeria. Zamontowana zostanie klimatyzacja, wykonane zostaną nowe gładzie, obniżony zostanie sufit. Zmieni się również układ sali, a także zakupione zostaną nowe meble. Koszt remontu sali to około 400 tys. zł.

Do czasu zakończenia remontu sali, sesje Rady Miejskiej odbywają się w sali obrad Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Więcej o:
urząd miasta radomska sala obrad remont radomsko urząd miasta sala obrad w remoncie remont sali obrad urzędu miasta radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE