Kiedy warto zdecydować się na wynajem żurawi?

Kiedy warto zdecydować się na wynajem żurawi?

W ostatnich latach usługa wynajmu żurawi zyskała na popularności głównie przez wzgląd na nieopłacalność zakupu specjalistycznego sprzętu do jednorazowych prac budowlanych. Tym samym wzrosło zapotrzebowanie na rynku usług dźwigowych, dając szansę firmom budowlanym na rozwój działalności i sukces. Wobec tej sytuacji klienci poszukują informacji z zakresu efektywności i możliwości zastosowania sprzętu budowlanego. Sprawdź sam, kiedy warto zdecydować się na wynajem żurawi i czy warto korzystać z usług wynajmu z operatorem!

Dlaczego warto skorzystać z usługi wynajmu żurawi budowlanych?

Przy udziale żurawi budowlanych efektywność, tempo i skuteczność pracy zdecydowanie wzrastają. Ich budowa, a dokładniej prosty schemat konstrukcyjny i napędy mechanizmów zostały opracowane w taki sposób, aby obsługa żurawi była łatwa i bezpieczna. Dla klientów korzystających z usług wynajmu oznacza to tyle, że ograniczają koszt związany z zatrudnieniem siły roboczej. Co istotne - profesjonalne firmy usługowe wynajmują klientom urządzenia i sprzęt budowlany dopuszczonych przez Urząd Dozoru Technicznego do użytku. Oferując przy tym wsparcie techniczne, a także transport, montaż i/lub demontaż sprzętu budowlanego.

W skrócie - klient firmy budowlanej otrzymuje kompleksową opiekę i pomoc w razie jakichkolwiek problemów związanych również z doradztwem i wsparciem umożliwiającym skuteczne wykonanie prac na budowie.

Wynajem żurawi - jaki obejmuje zakres prac?

Istotne, by dobrać maszynę do zakresu prac tak, aby skorzystać maksymalnie z jej funkcji i zasięgu pracy. Żurawie budowlane sprawdzają się zarówno w przypadku wykonywania krótkotrwałych, drobnych prac, jak i przy powstawaniu osiedli, autostrad czy biurowców. Ten rodzaj sprzętu budowlanego nadaje się m.in. do: podnoszenia i przenoszenia ładunków (np. konstrukcji stalowych), rozładunku materiałów na paletach, a także transportu płyt szalunkowych. W zależności od rodzaju zastosowanego sprzętu dodatkowego żurawie mogą być wykorzystane do sporych projektów inwestycyjnych.

Co uwzględnić przy poszukiwaniu maszyny?

• wysokość podnoszenia - parametr ten ma wpływ na efektywność i skuteczność pracy na budowie, a w szczególności na zrealizowanie innowacyjnych projektów,
• prędkość roboczą jazdy i podnoszenia - większa prędkość oznacza szybsze wykonanie prac budowlanych,
• zasięg wysięgu - wartość ta określa zasięg pracy, pozwalając na bezproblemowe przenoszenie ładunków,
• tryb pracy - istnieją żurawie, które można obsługiwać z ziemi bez konieczności sterowania pracą z kabiny. W ten sposób operator może lepiej i obiektywnie ocenić zakres ruchu podnośnika.

Klienci i inwestorzy z branży budowlanej często stają przed wyborem - kupić czy wynająć? Z doświadczenia firmy MAXBUD1 wynika jednoznacznie, że usługa wynajmu żurawia https://dzwigislask.com.pl/ z pełnym wsparciem technicznym doświadczonych operatorów jest nieporównywalnie lepsza. Zapoznaj się z ofertą firmy MAXBUD1 i przekonaj się sam!

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE