Kibice RKS Radomsko wracają na stadion przy Brzeźnickiej 26

Kibice RKS Radomsko wracają na stadion przy Brzeźnickiej 26

Od 15 maja, obiekty sportowe na świeżym powietrzu będą miały możliwość wpuszczenia 25 proc. publiczności. Oznacza to, że kibice trzecioligowego RKS Radomsko będą mogli oglądać mecze swoich ulubieńców na stadionie przy ul. Brzeźnickiej 26.

A doping kibiców na pewno się przyda żółto-niebieskim, gdyż drużyna notuje ostatnio spadek formy i widmo spadku do IV ligi zagląda mocno w oczy.

- Mamy wspólny cel, zarówno kibice jak i piłkarze, sztab trenerski i zarząd – chcemy utrzymać za wszelką cenę III ligę dla Radomska – mówią w klubie.

Pierwszym meczem, w którym będą mogli uczestniczyć kibice, będzie spotkanie z outsiderem rozgrywek KS Wasilków. To spotkanie zaplanowano na 22 maja o 15.00.

Jeśli rząd nie wprowadzi ponownie obostrzeń, kibice do końca sezonu będą mogli obejrzeć jeszcze mecze RKS-u z Lechią Tomaszów (29 maja) i w ostatniej kolejce z Concordią Elbląg (19 czerwca).  

Decyzją zarządu klubu wstęp na mecze będzie darmowy. W pierwszej kolejności darmowe wejściówki będą mogli otrzymać posiadacze karnetów, następnie pozostali kibice. Dodatkową pule otrzymają do rozdysponowania kibice na trybunę stojącą (za bramką od ul. Sadowej).

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks brzeźnicka 26
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE