Kibice na EURO 2020 już gotowi

Kibice na EURO 2020 już gotowi

Godziny dzielą nas od rozpoczęcia piłkarskiego święta – Mistrzostw Europy Euro 2020. W Radomsku też widać to gołym okiem.

- Do mistrzostw trzeba przygotować się mentalnie i wizerunkowo – mówi nam radomszczanin Krzysztof Ścisłowski, wierny kibic polskiej reprezentacji.

Dom Pana Krzysztofa jest tego najlepszym przykładem. Banery, flagi w narodowych kolorach informują, że czas na  doping dla naszej reprezentacji. O szansach naszej drużyny mówi jednak wymijająco.

- Wszystko wyjdzie w grze. Sparingi się nie liczą, a ich rezultat nie odzwierciedla całego potencjału naszej drużyny. Jestem dobrej myśli będę oglądał każdy mecz. Jeżeli będzie to kolidowało z pracą, jestem zdecydowany wziąć urlop wypoczynkowy - mówi nasz rozmówca.

- Wiernym kibicem jest też moja 8-letnia wnuczka Lilla, więc razem będziemy oglądać mecze i trzymać kciuki za naszych chłopców - dodaje Pan Krzysztof.

Czas na wielkie otwarcie Euro2020. Z rocznym opóźnieniem, ale ostatecznie udało się doprowadzić do szesnastej w historii edycji piłkarskich mistrzostw Europy.

Reprezentacja Polski rozpocznie zmagania w poniedziałek 14 czerwca meczem ze Słowacją. Będzie to czwarty dzień imprezy. Pierwszego odbędzie się tylko jedno spotkanie. To mecz otwarcia Włochy-Turcja na Stadio Olimpico w Rzymie.

Pokaż nam jak kibicujesz. Wyślij zdjęcia na adres: redakcja@radomsko24.pl, a umieścimy je w tym artykule.

Więcej o:
euro 2020 mistrzostwa europy kibice kibice radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE