Kerfuś spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour w Radomsku

Kerfuś spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour w Radomsku Fot. Carrefour

Wszyscy mieszkańcy Radomska i okolic, którzy jeszcze nie zdążyli spotkać się z Kerfusiem – samojezdnym eRobotem, który podbił polski Internet – będą mieli wyjątkową okazję, by to zmienić już w piątek 25 sierpnia w hipermarkecie Carrefour przy ul. Piastowskiej 28.

Kerfuś zostanie w hipermarkecie Carrefour w Radomsku aż do wtorku 12 września. Przez dwa tygodnie każdy klient odwiedzający sklep przy ul. Piastowskiej 28 będzie mógł usłyszeć słynne: „Nie dotykaj moich uszu, miał”. Radomsko to kolejne miasto na trasie ogólnopolskiego tournee Kerfusia, który wcześniej odwiedził między innymi Gdańsk, Kraków czy Wrocław.

- Już nie mogę doczekać się mojej wizyty w Radomsku – czekają mnie tam miłe spotkania z fanami i mnóstwo ciekawych rozmów. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zrobić sobie ze mną wspólne zdjęcie – mówi Kerfuś, pytany o swoją wizytę w hipermarkecie Carrefour w Radomsku.

Fani Kerfusia, którzy chcieliby zrobić sobie zdjęcie z robotem i zapozować wspólnie na ściance promocyjnej, będą mogli zrobić to podczas specjalnego eventu, który odbędzie dziś (25 sierpnia) w hipermarkecie Carrefour przy ul. Piastowskiej 28. Kerfuś będzie czekał tam na nich od godziny 16.

Info: Biuro Prasowe Carrefour

Więcej o:
Kerfuś spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour w Radomsku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE