Każdy przeciętny radny powinien o tym wiedzieć

Każdy przeciętny radny powinien o tym wiedzieć Fot. M. Kołaczkowski

W rozmowie na portalu Radomsko24.pl prezydent miasta Jarosław Ferenc stawia w sprawie budowy składowiska odpadów niebezpiecznych przy ulicy Zgoda jasną deklarację.

- Dopóki ja będę prezydentem na pewno składowisko niebezpiecznych odpadów przy ulicy Zgoda 14 nie powstanie - podkreśla Jarosław Ferenc.

Apeluje też, aby ta sytuacja nie była wykorzystywana politycznie w kampanii wyborczej podczas spotkań i wieców wyborczych. Zarzucając jednocześnie radny opozycyjnym wprowadzanie dezinformacji.

- Dziwi mnie, że jeden czy drugi radny, który jest 18 lat radnym, nie jest w stanie znaleźć takiej informacji na stronie miasta Radomska. Wszyscy doskonale wiedz zwłaszcza, gdy interesują się decyzjami środowiskowymi, gdzie takiej informacji należy szukać. Wystarczą trzy kliknięcia. O tym każdy przeciętny radny powinien wiedzieć, bo on reprezentuje mieszkańców i w interesie mieszkańców jest do takich informacji docierać – dodaje J. Ferenc

W piątek 1 września na portalu Radomsko24.pl gościem programu „W Temacie” będzie Jarosław Ferenc prezydent Radomska. Premiera godzina 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk jarosław ferenc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE