Każdy kilometr to złotówka

Każdy kilometr to złotówka Fot. M. Kołaczkowski

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Radomsku rzucają mieszkańcom powiatu kolejne wyzwanie. 4 261 kilometry w 72 godziny. Step by step around Poland Extreme Travel to ekstremalna „podróż wzdłuż granic Polski”. Przyświecają trzy cele – integracja mieszkańców powiatu radomszczańskiego i napływających do niego gości zza wschodniej granicy, pomoc Ukrainie, a przy tym dobra zabawa oraz propagowanie sportu i turystyki.

Każdy kilometr to złotówka od sponsorów zasilająca konto akcji „Powiat Radomszczański solidarny z Ukrainą”.

- Nie daj się prosić przyjdź i weź udział w ekstremalnej podróży wzdłuż granic Polski. Liczy się każdy kilometr i każda zdobyta złotówka, a przede wszystkim dobra zabawa oraz przyjazna atmosfera. Dlatego zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich mieszkańców powiatu radomszczańskiego, niezależnie od wieku - zachęcają  do udziałi Marcin Kwarta z Biura Promocji Radomszczańskiego Starostwa oraz Karolina Borowska–Tkachenko z Xtreme Fitnes gyms, goście portalu Radomsko24.pl.

Rozmowa z Marcinem Kwartą oraz Karoliną Borowską-Tkachenko w środę 30 marca na portalu Radomsko24.pl. Premiera o godz. 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk marcin kwarta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE