Kawiarnia z II LO w Radomsku wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie „Miniprzedsiębiorstwo Roku 2024”

Kawiarnia z II LO w Radomsku wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie „Miniprzedsiębiorstwo Roku 2024”

Uczniowie II LO w Radomsku prowadzący szkolną kawiarnię Cafe Decor zdobyli tytuł finalisty w Ogólnopolskim Konkursie „Miniprzedsiębiorstwo Roku 2024”.

To ogromny sukces! Uczniowie z II LO w Radomsku, zarządzający szkolną kawiarnią Cafe Decor, zostali finalistami prestiżowego konkursu.

W trakcie dwudniowych zmagań w Warszawie, szkołę reprezentowały Lena Sobieraj, Aleksandra Suszczyk, Antonina Krajewska i Maria Małachowska, wspierane przez opiekunkę Sylwię Wawrzyniak. Uczennice przygotowały prezentację biznesową i wykazały się umiejętnościami sprzedażowymi przy stoiskach.

Konkurs obejmował cztery kategorie:

Rozmowę biznesową, prezentację, spot reklamowy oraz stoisko. Dziewczyny wykazały się wysokim poziomem przygotowania, pokonały konkurencję, zachowując przy tym ducha zdrowej rywalizacji, a także radziły sobie ze stresem. Lena Sobieraj otrzymała dodatkowo nagrodę JA Alumni Excellence Award, przyznaną po raz pierwszy przez nowo powstałą organizację JA Alumni Poland, zrzeszającą absolwentów programów Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Wyróżnienie to trafiło do pięciu osób, które wyróżniły się umiejętnościami przywódczymi.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości od 1994 roku w ramach programu „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”. To najstarszy i jedyny w Polsce program edukacyjny, który umożliwia uczniom szkół ponadpodstawowych zakładanie i prowadzenie własnych firm. W II LO program ten realizują Sylwia Wawrzyniak i Renata Langier.

Sprawdźcie menu oraz działania kawiarni Cafe Decor na ich stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/Decor.Cafe.2LO

Więcej o:
Konkurs 2 LO Wyróżnienie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE