Kawiarnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku ruszy już 1 czerwca

Kawiarnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku ruszy już 1 czerwca Fot. MDK Radomsko/SisCake Propozycja kanapek

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku 1 czerwca otwarta zostanie długo wyczekiwana kawiarnia… a właściwie będzie to klubokawiarnia. Prowadzić ją będą miłośniczki pieczenia ciast, babeczek i pączków - właścicielki Pracowni Sióstr SisCake z Radomska - Sylwia i Ania.

W klubokawiarni SisCake przy MDK będzie można spróbować pysznej kawy i herbaty, a do tego delektować się różnymi smakołykami, w tym ciastami, babeczkami i pączkami. Ale to nie wszystko, bo właścicielki mają mnóstwo pomysłów i w ofercie lokalu zaplanowały także słone menu. Będzie można tutaj wpaść na śniadanko i przekąsić coś „wypasionego” do piwka. Właścicielki nie tylko zapewnią doskonałe smaki, ale również piękne wnętrze, które z pewnością wprowadzi wspaniałą atmosferę.

- To ma być miejsce, do którego jak już się przyjdzie… to nie będzie się chciało z niego wyjść – mówi Sylwia, jedna z właścicielek SisCake.

Klubokawiarnia będzie idealnym miejscem dla osób odwiedzających kino i czekających na występy teatralne. Dzięki temu, będzie można spędzić miło czas w pięknej scenerii, a przy tym skosztować pysznej kawy i słodkości.

Obecnie trwa urządzanie lokalu i załatwianie dokumentacji. W ofercie mają pojawić się kraftowe piwa, wina i drinki.

Więcej o:
Kawiarnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku ruszy już 1 czerwca SisCake MDK Radomsko Klubokawiarnia Klubokawiarnia MDK Sylwia Ania
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE