Kasztelan pokonany. Mechanik wciąż drugi

Kolejne zwycięstwo (szóste w sezonie) zanotowała ekipa Mechanika Radomsko. W sobotnim spotkaniu pokonali Kasztelana Żarnów 2:0. Tradycyjnie bramki nasi zawodnicy strzelili w drugiej połowie... ››

Kolejne zwycięstwo (szóste w sezonie) zanotowała ekipa Mechanika Radomsko. W sobotnim spotkaniu pokonali Kasztelana Żarnów 2:0. Tradycyjnie bramki nasi zawodnicy strzelili w drugiej połowie meczu. W tabeli bez zmian. Prowadzi LUKS Gomunice z kompletem zwycięstw, Mechanik jest drugi.

Mechanik Radomsko – Kasztelan Żarnów 2:0 (0:0)

Bramki: Frączyk 66 oraz  Gloc 74
Składy w jakim wystąpiły drużyny:
Mechanik: Dawid, Kociuga, Radziejewski, Frączyk, Woźniak (od 40 minuty  Michalak) Brych (od 90minuty  Lenart), Antczak, Gloc, Olejnik – Walioszczyk (od 43 minuty Dryja), Michalski (od 86 minuty Buliński)
Kasztelan: Śpiewak, Łuszczyński, Stańczyk (od 63 minuty Michał Rek), Margielewski, Gusta, Jakubczyk (od 86 minuty  Mateusz Rek), Krzysztofik (od 63  minuty  Kucharski), Zwierzyński (od 79 minuty Brzozowicz), Baran – Lorek, Wojdala

W następnej kolejce dojedzie do meczu na szczycie piotrkowskiej klasy okręgowej. Lider LUKS  Gomunice podejmuje radomszczański zespół. Spotkanie rozpocznie się o 16.30 na stadionie w Gomunicach.

Kibice mobilizują się przed tym jakże ważnym meczem: Weekend dobiega końca, teraz tylko tydzień na mobilizowanie znajomych i w sobotę robimy żółto-niebieską INWAZJĘ NA GOMUNICE! Poprowadźmy głośnym dopingiem Naszą drużynę do kolejnego zwycięstwa w tym sezonie! Co za tym idzie wykonamy milowy krok w kierunku awansu do IV ligi - czytamy na profilu RKS fans na Facebooku.