Karolina Pajączkowska z nowym show na YouTube

Karolina Pajączkowska z nowym show na YouTube Fot. Screen YT

Karolina Pajączkowska, radomszczanka, była dziennikarka TVP i TVN24, startuje na YouTube z nowym programem „Karolina Pajączkowska Show”.

Karolina Pajączkowska start nowego projektu zapowiadała w listopadzie 2023 roku.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 stycznia. Program będzie nagrywany dzień przed emisją. Premiery w poniedziałki, środy i piątki ok. godz. 15.00 na YouTube. Odcinek potrwa do 45 minut.

- To będzie programem dla Was. Będę w nim poruszać najważniejsze tematy - społeczne, krajowe, światowe i czasami polityczne. Dla mnie jako dziennikarki, zawsze ważny był kontekst danych wydarzeń, ciąg przyczynowo-skutkowy i szczegóły, które w tradycyjnych mediach często umykają. Zapraszam do subskrypcji - zapowiada swój format Karolina Pajączkowska.

- Format będzie przypominać program Candace Owens z platformy Daily Wire. O ile sama Candace porusza tematy bliskie prawej strony sceny politycznej, o tyle u mnie przekaz będzie bezstronny. W moim programie obok newsów pojawia się monologi oraz analizy zjawisk i wydarzeń – dodaje autorka w wywiadzie dla branżowego serwisu wirtualnemedia.pl.

Karolina Pajączkowska zapowiada, że w programie gościć będą zarówno eksperci, jak i osoby powszechnie znane. Każdy odcinek będzie inny i ma zaskakiwać widza.

Więcej o:
karolina pajączkowska tvp karolina pajączkowska radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE