Karma o wartości ok. 15 000 zł może trafić do RTOZ. Zagłosuj!

W kwietniu się nie udało, mamy nadzieję że tym razem pójdzie lepiej! Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami po raz kolejny ma szansę na wygranie dużej ilości karmy. Potrzebne są Wasze głosy!

W kwietniu się nie udało, mamy nadzieję że tym razem pójdzie lepiej! Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami po raz kolejny ma szansę na wygranie dużej ilości karmy. O wygranej w konkursie zadecyduje głos każdego z nas.

RTOZ startuje w konkursie organizowanym przez portal Krakvet. W poprzednich latach już dwukrotnie dzięki zwycięstwu w konkursie towarzystwo wygrało karmę i żwirek o łącznej wartości ponad 20 000 zł, co było ogromnym odciążeniem dla jego budżetu .

 

Wygrana w majowym konkursie może po raz kolejny być wielką pomocą dla podopiecznych RTOZ - psów i kotów. Aby wygrać, towarzystw potrzebuje głosów internautów. Głosowanie trwa do końca maja.

 

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA:

1. Zarejestruj się na forum http://www.krakvet.pl/forum/index.php (jeśli już kiedyś głosowałeś na RTOZ w konkursie - możesz się od razu zalogować i przejść do punktu 5)

2. Aktywuj link aktywacyjny (przyjdzie na maila, czasem może wpaść do zakładki spam)

3. Zaloguj się na http://www.krakvet.pl/forum/index.php

4. Napisz jeden post na forum (w wątku powitalnym) np. Witam

5. Wejdź w dział "Pomoc dla schronisk", następnie w wątek "Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - kwiecień 2014 - link TUTAJ.

6. Zaznacz Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami- pozycja 2

7. System poprosi o nr telefonu, aby wysłać KOD WERYFIKACYJNY. Kod przychodzi SMSem i zaklepuje Twój CENNY GŁOS.

8. Przychodzący SMS jest BEZPŁATNY.

 

Z jednego numeru IP może być oddany jeden głos.

 

Pod opieką Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami znajduje się kilkadziesiąt zwierząt - kotów i psów. Dzięki zaangażowaniu członków towarzystwa oraz wolontariuszy bezdomne zwierzęta nie tylko znajdują domy, ale często dostają drugą szansę na życie.

Więcej o:
rtoz głosowanie karma dla zwierząt
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE