Karatecy z Radomska startowali w Dragon Kyokushin Cup - Radomsko24.pl

Karatecy z Radomska startowali w Dragon Kyokushin Cup

Reprezentacja Akademii Karate Kyokushin w Radomsku znalazła się w finałach III edycji Turnieju Dragon Kyokushin Cup. Zawody rozgrywane były 22 kwietnia w Radomiu.

Pod opieką sensei Jarosława Długołęckiego, Sebastian Kokoszka zadebiutował w kategorii młodzików kumite (walki -semi kontakt).

Michał Krawczyk wywalczył trzecie miejsce w kategorii junior młodszy, a kolejny debiutant Mateusz Suski w kategorii dziecięcej „pierwszy krok” zajął trzecie miejsce. Drużynowo AKK w Radomsku zajęła drugie miejsce.

- W marcu na Mistrzostwach Makroregionu, które odbyły się w Radomiu, AKK z Radomska cieszyła się jedynie czwartym miejscem Weroniki Mazur w kata. Tym razem „Smok” gospodarzy okazał się mniej groźny – mówi Jarosław Długołęcki z AKK Radomsko.