Kapsuła czasu na stulecie

Kapsuła czasu na stulecie

Kapsuła czasu to miejsca na umieszczenie zdjęć, monet, krótkiej informacji o 100-leciu polskiej niepodległości. Już od października można wpisać się do Radomszczańskiej Księgi Wolności na 100 lat.

Każdy może wpisać swoje przesłanie lub się po prostu podpisać: - Księga pojawia się w miejscach, gdzie Radomszczanie świętują stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, by każdy kto chce, mógł podpisać się pod przesłaniem i dodać od siebie kilka słów, czy wkleić zdjęcie - powiedziała nam Ewa Kaczmarczyk z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Radomsku, który patronuje tej akcji.

Z zebranych wpisów powstanie Radomszczańska Księga Wolności, która w listopadzie 2018 roku zostanie umieszczona w kapsule czasu. Organizatorzy zapraszają do udziału szkoły i przedszkola, uczelnie, urzędy, instytucje kulturalne.

Jeśli ktoś nie będzie mógł w tych terminach to organizatorzy zapraszają chętnych do siedziby do biura RUTW Radomszczańskiego UTW San Fundacji Aktywne Centrum Edukacji, ul.Prymasa Wyszyńskiego 27/5 wtorek,środa, czwartek
godz. 9-12 i wtorki czwartki godz. 17-19.

Więcej o:
kapsuła czasu niepodległość utw
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE