Kamper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Radomsku

Kamper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Radomsku

Kamper Regio Strefy to mobilne centrum doradcze projektu Strefa RozwoYou 2, w którym przedsiębiorcy mogą aplikować o pieniądze na szkolenia dla pracowników. 3 października doradcy z ŁSSE, w ramach 30 dniowego tourne po województwie łódzkim, dotrą do Radomska.

Na miejscu będą informować o możliwościach jakie dają dofinansowania na usługi rozwojowe, pomogą w opracowaniu planu szkoleń oraz wypełnieniu wniosku o bony rozwojowe.

Spotkanie ze specjalistami to szansa dla mikro, małych i średnich firm na otrzymanie do 80% dofinansowania na szkolenia czy studia podyplomowe. W ubiegłym roku skorzystało z niej 20 przedsiębiorców z powiatu radomszczańskiego. Eksperci ze Strefy będą służyć pomocą przez kilka godzin od 9.00. Kamper zaparkuje przy ul. Sierakowskiego 11.

Kamper Regio Strefy w Radomsku

Data: czwartek, 3 października, godzina 9.00. Miejsce: Era Park Handlowy, ul. Sierakowskiego 11.

Strefa RozwoYou 2 to kolejna odsłona projektu bonowego realizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W poprzedniej edycji do przedsiębiorców trafiły 24 000 000 złotych, co pozwoliło na podniesienie kompetencji pond 6000 pracowników z naszego regionu. W tej edycji na MŚP z województwa łódzkiego czekają ponad 33 000 000 zł.

Więcej o:
łsse łsse radomsko kamper radomsko strefa radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE