Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020 - on line

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020 - on line

W związku z epidemią koronawirusa wprowadzone zostały znaczące zmiany w funkcjonowaniu kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Mimo, iż szkoły są zamknięte, a zajęcia odbywają się zdalnie, jest możliwość realizacji kampanii.

Przeprowadzenie jej umożliwi nowa strona internetowa online.trzezwyumysl.pl, na której zamieszczone są materiały kampanii w wersji on-line. Jest to rozszerzony, kompletny materiał - w formie strony www, gdzie znajdują się ćwiczenia dla dzieci wraz z komentarzami oraz zakładki podzielone na trzy grupy wiekowe i jedna zakładka zaadresowana do nauczycieli. Taki podział ułatwi dobór materiałów oraz przeprowadzenie zajęć.

Ze względu na obecną sytuację zmieniony jest również kalendarz działań ZTU. Będzie więcej czasu na realizację prac konkursowych tzn. do końca września 2020 roku. Karty pracy można wypełniać w dogodnym czasie. Nauczyciele w sposób zdalny rozpoczną zajęcia w oparciu o karty pracy ZTU oraz przekażą uczniom informacje na temat tegorocznych konkursów.

Konkursy w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł:

1) Konkurs plastyczno-literacki „Wehikuł czasu” dla uczniów z klas 0-VIII. Zdjęcie pracy należy wysłać na adres e-mail: wehikuł@trzezwyumysl.pl

2) Konkurs krzyżówkowy „Wysil główkę rozwiąż krzyżówkę” dla uczniów z klas 0-VIII. Rozwiązanie hasła należy przesłać na adres e-mail: biuroztu@gmail.com

Więcej o:
zachowaj trzeźwy umysł kampania
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE