Kamil Bugdal obejmie mandat radnego po Pawle Kałdońskim

Kamil Bugdal obejmie mandat radnego po Pawle Kałdońskim

- Mogę dziś zapewnić, że dołożę wszelkich starań, by godnie Was Kochani w Radzie Miejskiej Radomska reprezentować – poinformował dziś (25 listopada) na swoim facebookowym profilu Kamil Bugdal. Oznacza to, że obejmie mandat radnego po Pawle Kałdońskim.

- Decyzja była dla mnie trudna ze względu na drużynę moich współpracowników, team fantastycznych ludzi, z którymi pracuję przez kilka ostatnich lat. Wiele się od nich nauczyłem, bo są genialnymi fachowcami, zaangażowanymi w swoją pracę. I są fajnymi ludźmi. A przecież moja decyzja oznacza zmiany także dla nich. Dlatego to im: moim koleżankom i koledze z pracy należała się w pierwszej kolejności ta informacja – pisze Kamil Bugdal. W radzie zasili szeregi ugrupowania Razem dla Radomska, którego liderem jest prezydent Jarosław Ferenc.

Obejrzyj: Staszczyk niezależnie: Nie mogę migać się od decyzji wyborców

W wyborach samorządowych w 2018 r. Kamil Bugdal uzyskał 206 głosów – był to drugi najlepszy wynik na liście komitetu Razem dla Radomska w okręgu 4. Przyjęcie mandatu radnego oznacza, że będzie musiał zrezygnować z pracy na stanowisku dyrektora Centrum Usług Wspólnych.

Przypomnijmy: na początku listopada decyzję o złożeniu mandatu radnego podjął Paweł Kałdoński. Wszystko dlatego, że zamierza powrócić do służby wojskowej (żołnierzom nie wolno pełnić funkcji radnego). Otrzymał propozycję pracy w 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej, z którą podpisał trzyletni kontrakt. Zgodnie z prawem jego mandat przysługiwał Kamilowi Bugdalowi, jednak ten długo wzbraniał się przed jednoznacznymi deklaracjami - aż do dziś.

Więcej o:
kamil bugdal kowalowiec radny rada miejska polityka samorząd razem dla radomska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE