Kabina hiperbaryczna jest już na wyposażeniu Centrum Terapii Koniczynka w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

We wtorek, 7 grudnia w Centrum Terapii Koniczynka w Radomsku oficjalnie poinformowano o uruchomieniu nowej terapii – dostępna jest kabina hiperbaryczna. Podczas spotkania z przedstawicielami miejskich i powiatowych instytucji omówiono zakres działania urządzenia i jego zastosowanie. Gościem spotkania była Magdalena Rudnicka-Krajewska od lat zajmująca się wyposażaniem gabinetów w kabiny hiperbaryczne.

Terapia hiperbaryczna to leczenie tlenem o podwyższonym ciśnieniu. W ten sposób w krótkim czasie dostarcza się do organizmu kilkanaście razy więcej tlenu w porównaniu z oddychaniem powietrzem atmosferycznym.

- Terapia hiperbaryczna ma szerokie zastosowanie m.in. pobudza do życia uśpione komórki i przywraca im prawidłowe funkcjonowanie, usprawnia regenerację tkanek i przyspiesza gojenie się ran, zwiększa wydolność i odporność organizmu, poprawia metabolizm. Ma wpływ również na urodę, doskonale oczyszcza z toksyn, opóźnia procesy starzenia, nawilża i poprawia jędrność skóry, redukuje zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu, wspomaga leczenie chorób skóry m. in. Łuszczycy – mówi Katarzyna Chybała, prezes Stowarzyszenia Koniczynka.

Kabina hiperbaryczna w Centrum Terapii już działa i czeka na chętnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8- 18 w nowo wyposażonej sali, przeszkolona w zakresie obsługi sprzętu została załoga Centrum. Do końca roku obowiązuje cena promocyjna - 60 zł za 1 wejście.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
koniczynka radomsko Radomsko Koniczynka IG Instagram Koniczynka Koniczynka Radomsko Centrum Rehabilitacji Kabina hiperbaryczna Koniczynka Koniczynka kabina tlenowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE