Kabaret Paranienormalni w programie „z humorem czeba żyć”

Kabaret Paranienormalni w programie „z humorem czeba żyć”

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie.

Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Kabaret Paranienormalni w programie „z humorem czeba żyć”, wystąpi 19.11.2020r. Godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletu: 60 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w na stronie internetowej www.biletyna.pl

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608 785 994.

Więcej o:
radomsko miejski dom kultury radomsko kabaret paranienormalni
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE