JYSK poszukuje pracowników - na jakie stanowiska?

JYSK poszukuje pracowników - na jakie stanowiska?

Duńska sieć sklepów z meblami i elementami domu i ogrodu — JYSK poszukuje pracowników. Chociaż głównie kojarzymy firmę JYSK z indywidualnymi sklepami, firma otwarta jest na stałe unowocześnianie procesów sprzedaży, oferując stanowiska dla pracowników, nie tylko w sklepach, ale i w centrali, magazynach, czy biurze obsługi klienta.

Praca w Centrum Dystrybucji

Centra dystrybucji JYSK są zlokalizowane w 12 krajach, stanowiąc podstawę sieci dostaw do sklepów i klientów w całej Europie. Pracownicy potrzebni są w szczególności w Centrum Dystrybucji w Radomsku. Jest to miejsce pracy zatrudniające osoby na bardzo różnych stanowiskach, zrzeszające fachowców i specjalistów z wielu dziedzin.

Dział logistyki jest najbardziej fundamentalną częścią kadry Centrum Dystrybucji. To oni odpowiadają za sprawny proces załadunku i rozładunku towarów, a także ich odpowiednie przechowanie.

Od pracownika w Dziale Logistyki w Centrum Dystrybucji oczekuje się dbania o:

- przyjęcie towaru — rozładowywanie kontenerów i ciężarówek oraz układanie towarów na paletach
- transport wewnętrzny towaru do lokacji magazynowych oraz piętrowanie nośników i towarów
- kompletację towaru na palecie i foliowanie palet
- załadunek towaru na podstawione środki transportu

Do Działania Centrum Dystrybucji potrzebni są również pracownicy z Działu Administracji - zajmują się oni wspieraniem reszty pracowników, aby zapewnić terminowe dostawy do sklepów i do klientów.

Do konkretnych zadań wykonywanych przez pracownika Działu administracji Centrum Dystrybucji należy:

- Obsługa informatycznych systemów do zarządzania magazynem i dostawami
- Zarządzanie danymi systemowymi
- Stopniowa automatyzacja magazynu

Dział Optymalizacji Łańcucha Dostaw współpracuje i komunikuje się z centrami dystrybucji dbając o właściwe zarządzanie siecią dostaw. Czuwa nad tym, aby ich realizacja odbywała się w sposób sprawny i na czas.

Do zadań pracownika w tym Dziale należą:

- znajdowanie rozwiązań wspomagających skrócenie czasu załadunku i rozładunku
- maksymalizowanie wykorzystania przestrzeni w przyczepach kontenerowych
- zapewnienie efektywnego i prawidłowego używania narzędzi i sprzętu
- egzekwowanie kontraktów i procedur
- sprawdzanie jakości dostaw
- dbanie o to, by instrukcje dotyczące dostaw były zawsze spójne

Pamiętajmy też, że JYSK jako firma oferuje wysokiej jakości cyfrowe programy szkoleniowe, które krok po kroku objaśniają jak wykonywać zadania, aby skutecznie zarządzać magazynem; mile widziane są więc u kandydatów otwarty umysł oraz chęć do przyswajania nowej wiedzy i umiejętności.

Praca w Centrum Obsługi Klienta

Pracy w Dziale obsługi klienta daleko do monotonii. Chociaż oczekuje się w tym Dziale postępowania według ściśle określonych zasad. Jednocześnie zaś wiadomo, że klienci mogą mieć najróżniejsze problemy i pytania, które nie zawsze mogą być przewidziane. Właśnie dlatego JYSK poszukuje do tego Działu osób z umiejętnościami szybkiego myślenia i inwencji w rozwiązywaniu problemów wychodzących poza schemat. Równie ważna jest cierpliwość oraz empatia, które pomogą dojść do rozwiązania problemu, budując przy okazji pozytywny wizerunek JYSK-a. Bardziej doświadczeni pracownicy mogą liczyć na dynamiczny rozwój zawodowy w obrębie firmy. W ich postawie oczekiwane są elastyczność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

Praca w sklepach JYSK

Praca bezpośrednio w sklepie to opcja na pewno atrakcyjna dla osób, które są

w stanie wziąć na siebie opiekę zarówno nad stanem samego sklepu, jak i nad klientami. To świetny wybór dla poszukujących kontaktu z ludźmi oraz zainteresowanych szerokim, pozbawionym monotonii zakresem obowiązków. Gotowość do podejmowania się nowych zadań jest w szczególności mile widziana i nagradzana coraz to nowymi szansami na rozwój. Praca w sklepach JYSK poszukiwana jest na stanowiskach:

- Sprzedawca
- Opiekun Magazynu
- Zastępca Kierownika
- Kierownik Sklepu

Poza poszczególnymi sklepami warto również zainteresować się stanowiskami menedżerskimi, polegającymi na zarządzaniu wieloma sklepami tj.:

- Kierownik Regionalny
- Retail Store Supporter
- Dyrektor Sprzedaży

Podsumowując, warto być czujnym na okazje do rozwoju zawodowego, a praca w JYSK niewątpliwie do takich okazji należy. Szeroki wachlarz stanowisk i zadań sprawiają, że każdy znajdzie w JYSK stanowisko dla siebie. Praca będzie interesująca i wykonywana w towarzystwie ambitnych ludzi, takich jak Ty!

Więcej o:
praca jysk jysk jysk radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE