JYSK pomaga rodzinom

Dzięki pracownikom Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku, podopieczni rodzin zastępczych będą w te święta spać, wyjątkowo wygodnie. Firma JYSK dołączyła do akcji pomocy potrzebującym.

Dzięki pracownikom Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku, podopieczni rodzin zastępczych będą w te święta spać, wyjątkowo wygodnie. Firma JYSK dołączyła do akcji pomocy potrzebującym, którą koordynuje Starostwo Powiatowe w Radomsku.
fot. jysk
Dzieci otrzymały  cieplutkie, kolorowe i miłe w dotyku upominki. Będą to kołdry, poduszki, komplety pościeli a także prześcieradła. Wartość jyskowej wyprawki „na dobry sen” to ponad 10 tys. złotych. Produkty JYSK, zostały przekazane do Starostwa Powiatowego w Radomsku, które koordynuje akcję. Stamtąd prezenty trafiły do najbardziej potrzebujących dzieci i ich opiekunów.

- Gdy usłyszeliśmy o akcji pomocy rodzinom zastępczym z Radomska i okolic, nie mogliśmy się nie zaangażować – mówi Agnieszka Poteralska z Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku. – Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas prezenty spodobały się dzieciakom i długo im będą służyć. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. To drugi raz kiedy pomagamy rodzinom zastępczym z Powiatu Radomszczańskiego - dodaje.

JYSK od wielu lat, angażuje się w pomoc dzieciom z Radomska i okolic, zwłaszcza tym najbardziej potrzebującym. Firma współpracuje i wspiera lokalne szkoły, organizuje praktyki zawodowe dla uczniów m.in. dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. JYSK przekazuje także potężne wsparcie finansowe na rzecz społeczności lokalnej.

Od kilku lat, dochód uzyskiwany z Kiermaszu Charytatywnego JYSK „Dobry produkt-Szczytny cel” (ponad 350 tys. zł) przekazywany jest na lokalne cele charytatywne. W pierwszej kolejności pieniądze wydawane są na pomoc potrzebującym dzieciom i młodzieży. JYSK finansował m.in. remonty ośrodków dla niepełnosprawnych dzieci, turnusy rehabilitacyjne, zakup pomocy naukowych i sprzętu medycznego.

Więcej o:
jysk centrum jysk boże narodzenie2014
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE