Już ponad 100 osób napisze Wielki Test Angielskiego

Już ponad 100 osób zgłosiło się na Wielki Test Języka Angielskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Zapisy trwają do 13 września.

Już ponad 100 osób zgłosiło się na Wielki Test Języka Angielskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Zapisy trwają do 13 września.

Radomszczanie już po raz trzeci będą mogli udowodnić że znają język angielski. Jest to również niepowtarzalna okazja do bezpłatnego przetestowania się przy pomocy fragmentów najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie – TOEIC i TOEFL!

 

- Na test można przychodzić całymi rodzinami, bo piszemy 3 różne testy dostosowane do trzech grup wiekowych: test dziecięcy jest już dla 8-12 latków, test dla młodzieży 12-17 lat – TOEFL Junior, oraz test dla dorosłych  18+ -TOEIC. - mówi Luiza Boczek ze Szkoły Językowej Perfect English. I dodaje: - Nie trzeba się martwić czy test nie będzie czasem za trudny – po prostu nie można go nie zdać! Egaminy ETS  nie przez przypadek zostały uznane za najbardziej  przyjazne na świecie.  Będzie bezstresowo również dlatego, że wynik testu będzie przesłany bezpośrednio na  indywidualne konto uczestnika mailem wraz z opisem przybliżonego poziomu. Po teście wystarczy zalogować się na konto, każdy zobaczy tylko swój wynik.

 

Na test można zarejestrować się do 13 września, a na uczestników czeka konkurs z cennymi nagrodami.

 

- W konkursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 8 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.radomsko.znaangielski.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Na podstawie odpowiedzi na to jedno pytanie wytypowani będą zwycięzcy konkursu. - mówi Luiza Boczek.

 

Głównymi nagrodami w konkursie są karty przedpłacone ufundowane przez ESBANK Bank Spółdzielczy, pozostałe nagrody to rower, semestr nauki języka angielskiego, zestawy kosmetyków, kolacje, kosze upominkowe, zabiegi kosmetyczne, kursy tańca i wiele, wiele innych. Pełną listę nagród można znaleźć na stronie imprezy.

 

Organizatorami Wielkiego Testu Angielskiego w Radomsku jest Szkoła Językowa Perfect English, Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz I Liceum Ogólnokształcące.

Więcej o:
test angielskiego radomsko zna angielski język angielski
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE